Web Siteniz İçin İletişim Formu

Kontactr çok kısa bir sürede sitenize kolayca iletişim formu eklemenizi sağlıyor. Bu servis ücretsiz olup captcha güvenlik koruması, ajax ve istatistik gibi özellikleri mevcut.

Peki kontaktr ile web siteme nasıl iletişim forumu ekleyebilirim?
İlk başta kontactr sitesinden bir hesap açmanız gerekiyor. Burası çok önemli hesap açarken yazacağınız e-posta adresi iletişim forumundan gönderilen mesajların veya bilgilerin gideceği de yerdir. Hesabınız açıp aktif ettikten sonra giriş yapıyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen sayfadan iletişim bilgilerinizi görebilir ve sitenizde kullanmak üzere form kodlarını alabilirsiniz. 3 Farklı kullanımı bulunmakta bunlar :

1-Ajax Embed Widget İletişim formunun tamamı sitenizin sayfasında gözükür. Bu kod ile formunuz ajax ile çalışır. Gönder butonuna basıldığında sayfa yenilenmeden ajax tekniği ile bilgiler yollanır.

2-Buttons Code : Bu kod ile de anlaşılacağı üzere sayfanıza sadece bir iletişim formu için buton verir. Bu butonla iletişim sayfanıza gitmek üzere bağlantı verilir.

3-Hmtl Embed Widget : Bu yöntem ise iletişim formunun tamamının sitenizin sayfasında gözükmesini sağlar. Fakat Gönder butonuna basıldığı zaman bilgiler kontactr sitesine gönderilir.

Yorumlar

Yazı İçeriği

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

Abonelik

En son tema güncellemeleri, özel teklifler ve faydalı kaynaklardan haberdar olmak için e-posta adresinizle abone olun.