Blogger Yeni Kumanda Paneli İnceleme

Blogger'ın yeni kumanda panelinde tasarım değişikliğine gittiğini birçoğumuz biliyoruz. Fakat henüz tam olarak tamamlanmadığı için resmi olarak duyurulmadı ve sadece draft.blogger.com adresinden test etme imkânımız bulunuyor. İçerik bakımından çok fazla değişiklikler olmasa da tasarım olarak gerçekten çok sade ve hoş bir panel yakında resmi olarak kullanımımıza açılacak. Daha önce blogger'ın yeni kumanda paneli hakkında daha önce kısa bir bilgi veren ve resimleri bulunan bir yazı yazmıştım.

Fakat bu yazıda bulunan resimdeki kumanda paneli bir süre sonra tekrar değişti. Aslında o tasarım bana daha kullanışlı ve daha güzel gelmişti. Şuan ki tasarım biraz karışık geliyor. Ama zamanla mecburen alışacağız. Neyse bu Yeni Kumanda Paneli hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız açısından tekrar böyle bir yazı ve video paylaşmaya karar verdim. Faydası olması dileğiyle.

Bildiğimiz gibi Google blogger'ı 2003 yılında yani bundan tam 8 yıl önce satın almıştı. Google'ın o tarihten beri yaptığı bir değişiklik blogspot olan popüler ücretsiz blog dağıtım sitesi'nin ismini blogger olarak değiştirmek oldu.  Fakat geçen o kadar süre zarfında gözle görülür, çok büyük değişikliklere gitmedi. Ve blogger en sonunda gözle görülür bir yenilik yaparak Kumanda Paneli'nin tasarımını değiştirmeye karar verdi. Dünya'nın teknoloji devi Google milyonlarca kullanıcısı olan blogger'da aslında çok fazla değişikliğe gitmeli. Çünkü giderek wordpress'in gölgesinde kalıyor ve kullanıcıları eklenti ve tasarım konusunda kısıtlı bırakıyor.

Yorumlar

 1. ben bıraktıktan sonra mı yeniledi blogger :( kaçırdım ya

  YanıtlayınSil
 2. yeni ayarlar blogger 'a bir an önce geçsin artık. draft 'la girmek zor oluyor.

  YanıtlayınSil
 3. güzel bir inceleme olmuş

  YanıtlayınSil
 4. güzel inceleme eline koluna sağlık

  YanıtlayınSil

Yazı İçeriği

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

Abonelik

En son tema güncellemeleri, özel teklifler ve faydalı kaynaklardan haberdar olmak için e-posta adresinizle abone olun.