Beğen Butonu Kaldırılsın !

Ah ah şu yeni nesilimiz var ya herşeyin ... 'nu çıkarıyor. Son zamanlarda hepimizin gördüğü, yaşadığı ve adete nefret ettiği duruma geldiği Facebook'taki yeni nesil gençlerimizin diğer bir tabirle ergenlerimizin başlattığı ve görünen o ki son bulmayacağı durum ve durumlar. Fotoğrafımı beğen, durumumu beğen vs vs facebook'taki ergen saçmalıkları işte. Hatta arkadaşım geçen gün anlattı bana bir ilişkimi beğen diyen arkadaşlar bile varmış. Bu gençlerimiz nasıl bir duygu ve düşünceyle yaşıyorlar hayretler içerisindeyim doğrusu. Böylesi arkadaşlarımız yüzünden Facebook'tan tiksindim açıkçası. Son bir yılı aşkındır facebook'a sadece oynadığım bazı birkaç yüzünden girer oldum.

Facebook ilk dünyaya açıldığı zamanlarda ilkokul arkadaşları bulmak için açılmıştı. Zaten yakınımda olanları biliyorum gidenlerden birkaç arkadaşımı bulmak istedim onları da bulamadım zaten. Fakat şimdi baktığımızda ise birbirlerini beğenme modası çıkıp alıp başını gitmiş durumda. Hani diyorlar ya Türkiye'de 20 milyonu aşkın Facebook üyesi var. Üfff aman ne de çokmuş bunun yarısından çoğunu zaten bizim ergenlerin çift hesapları oluşturuyor.

Bir ara bunu sevenler, şunu yapanlar vs gibi sayfalar meşhurdu. Daha sonra üstten dudaklarını büküp fotoğrafını çekip profil resmi yapan ergen kızlar ve onlara özenen bizim bazı ergen erkek arkadaşlarımız. Şu an ise anlattığım gibi beğenme modası. Kaldırılsın şu beğenme butonuda bitsin bu rezillik.(Not: Son zamanlarda beğen butonu kaldırılacağına dair söylentiler de mevcut) Beğenme butonu da kaldırıldı mı yorum yap modası çıkar o da başka bir konu tabi.

Yorumlar

  1. Artık çok zor gibime geliyor benim. Acılarımızı bile facebookda yaşarken...

    YanıtlayınSil

Yazı İçeriği

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

Abonelik

En son tema güncellemeleri, özel teklifler ve faydalı kaynaklardan haberdar olmak için e-posta adresinizle abone olun.