Pagerank Güncellemesi

Uzun zamandır blogumun pagerankı 0'dı ve artık artsın şu pagerank diyordum kendi kendime. Dün yeni bir pagerank güncellemesi olmuş ve wmaraci.com'a göre blogumun prsi 2 pagerank.gen.tr'ye göre 0 ve checkpagerank.net'e göre ise pr3. Bu nasıl bir durum anlayamadım açıkçası. Benim bildiğim eğer bir pagerank güncellemesi olduysa ve tüm pagerank sorgulama sitelerinin hepsinde aynı sonucu vermesi lazım. Ama nedense benim blogum veya sitem diyeyim. Farklı sitelerde farklı pagerank değerlerine sahip.

Şimdi hangisi doğru hangisi yanlış bilmiyorum. Ben genelde blogumun alexa, backlink vb istatistiklerine wmaraci.com'da bakıyorum. Bence wmaraci.com'un değeri bana mantıklı geldi ama o da kesin doğru mudur allah bilir :) Eğer doğruysa benim ve blogum için güzel bir gelişme. Uzun bir süre sonra pr2 olmak gurur verici :) Fakat eskisi gibi pagerank değerinin popülaritesi de kalmadı diye düşünüyorum. Artık Trustrank ve Alexa gibi değerler daha bir ön planda bence.

Bu arada yine işler devam ediyor. Telefon ve internet bağlantısı yapılmadı. Tam da düşündüğüm gibi Türk Telekom yine işini yapmadı ve yine benim sinirlerimi bozdu. Mesai ne zaman başlıyor bilmiyorum ama başladığı gün Türk Telekom'a gidip yetkililere küfürü basacağım.

Son olarak herkesin bayramı mübarek olsun. Biraz geç oldu ama neyse :)

Not : 09.11.2011 Çarşamba yani bugün itibariyle sitebilgi.net ve google toolbar aracı ile öğrendiğim sonuçlar neticesinde zaferzent.com pr3 olmuş. En çok içimi rahatlatan Google Toolbar'ın doğru bir sonuç vermesi oldu.

Yorumlar

 1. PR 3 olmuşsun. Hayırlı olsun tebrik ederim :)

  YanıtlayınSil
 2. Hayırlı olsun Zafer abi.

  Bende PR1 den 2 ye yükselmişim. Çok yavaş yükseliyorum ya. Adım adım derler ya hani, benimkide o hesap :)

  YanıtlayınSil
 3. @Cekingen Dün baktığımda pr 2ydi. Fakat bugün baktığımda 3 olmuş :) Teşekkür ederim.

  @kralizasyon Teşekkür ederim Ahmet sabırlı ol biraz. Benim site kaç aydır pr 0'dı. Sabreden derviş muradına ermiş misali :)

  YanıtlayınSil
 4. Yine 2 ye düşmüşsün Zafer. Ben şu alexadan sende googledan çekeceksin sanırım :)

  YanıtlayınSil
 5. @CekingenEvet öyle olacak gibi görünüyor malesef.

  YanıtlayınSil

Yazı İçeriği

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

Abonelik

En son tema güncellemeleri, özel teklifler ve faydalı kaynaklardan haberdar olmak için e-posta adresinizle abone olun.