Kitap Okuma Tutkusu

Kitapra Kitap Okuma Tutkusu
Okuma ve yazmayı yeni yeni öğrenmeye başladığım zamanlarda sağda solda bulduğum bir kağıt parçası olsun, ağabeylerimin kitap'ları olsun heyecan ve merakla hemen elime alıp okumaya çalışırdım. Bu yüzden yaşıtlarıma göre çok daha çabuk okumayı öğrendim. Zamanla daha çok okuyarak daha hızlı okumayı ve hızlı okuyarak hızlı anlamaya başladım.

İlkokul zamanlarında sınıf öğretmenimiz herkesten para toplayıp bizlere ucuz kitap'lar alırdı ve aldığı bu kitapları bizden bir hafta içerisinde okuyup bitirmemizi ve bir arkadaşımızın kitabıyla değiştirip onu okumamızı söylerdi. Küçük olmamıza rağmen öğretmenimiz bize çok sayfalı kitaplar alırdı. İlk başlarda nasıl bitireceğiz öğretmenim bu kadar sayfalı kitapları desekte okumaya başladığımızda bırakamaz olurduk. Zaman geçtikçe daha bir keyif ve istekle kitaplarımızı bir an önce bitirmeye çalışırdık.

Eskiden kitap bulmak ve satın almak şimdilerdeki gibi kolay da değildi. Şimdi bir tıkla kitapra.com sitesinden hızlı bir şekilde sipariş ederek kitap almak mümkün.

Canlı Kitaplar


Zaman ilerledikçe ve büyüdükçe kitap okumak benim için bir tutku haline dönüştü. Çünkü kitap okumak kişisel gelişimin yanı sıra bizlere sanki bir film senaryosundaymışız gibi bir hisse büründürüyor. Her anı, her olayı sanki biz gerçekte yaşıyormuşuz gibi. Eğer kitap okuma alışkanlığınız yoksa ve bu alışkanlığı kazanmak istiyorsanız bir an önce siz de bir kitap alın ve okumaya başlayın. İsteğinize ve okuduğunuz türe göre kitap bulmak istiyorsanız Kitapra'ya bir göz atın.

Yorumlar

Ne Dinliyorum

Listening to ...

Yazı İçeriği

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

Abonelik

En son tema güncellemeleri, özel teklifler ve faydalı kaynaklardan haberdar olmak için e-posta adresinizle abone olun.