Oyuncaklar Oyuncak Prensi’nden

Oyuncak Prensi düzenlediği yarışmalara hız kesmeden devam ediyor. Oyuncakprensi.com adresinin düzenlediği son yarışmanın adı “bil bakalım”. Oyuncak ödüllü yarışmada ise çocuklar birbiriyle yarışıyor. Yarışmayı kazanmak için bazı konularda bilgili olmak gerekiyor. Yarışmalarda genellikle çizgi ve animasyon filmlerin içeriği ile ilgili birbirinden zor sorular soruluyor. Oyuncak Prensi’nin düzenlediği yarışmalar internet sitesinin duyurular bölümünden duyuruluyor ve daha sonra sitenin sosyal paylaşım sitesinden düzenleniyor. Oyuncak sahibi olmak isteyen çocuklar ise halinden oldukça memnun.

Bunun haricinde Oyuncak Prensi’nin bebek oyuncakları kategorisindeki indirim günleri hız kesmeden devam ediyor. Oyuncak Prensi’nin en çok ziyaret edilen kategorileri arasında olan bebek oyuncakları konu başlığındaki oyuncaklar son günlerde yüzde kırka varan indirimle çocuklarla buluşuyor. Bebek oyuncakları kategorisi dışındaki onlarca kategoride de bu orana yakın indirimleri yakalamanız mümkün. Oyuncak Prensi sitesindeki indirim oranları devamlı değişiklik göstermekte çünkü site kararları gereği bir indirim hiçbir zaman sabit kalmıyor ve sitedeki indirim oranları devamlı değişiyor.

Bunun dışında çocuk oyuncakları kategorisinde de sürprizler devam etmekte. Eğer bir çocuk oyuncağı alıyorsanız alışverişinizin son aşamasında bir hediye ile karşılaşmanız mümkün. Bu hediye seçtiğiniz ürün ile alakalı olarak bir başka bir oyuncak da olabilir veya bir oyuncakprensi.com hediye çeki de olabilir.

Eğer sizde bu ve bunun gibi kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız Oyuncak Prensi’nin internet sitesini sık sık takip etmelisiniz.

Yorumlar

Yazı İçeriği

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

Abonelik

En son tema güncellemeleri, özel teklifler ve faydalı kaynaklardan haberdar olmak için e-posta adresinizle abone olun.