Değişim Vakti Geldi

Merhaba blogumun sıkı takipçileri ve sadece google aracılığı ile gelen, geçip giden ziyaretçiler. Uzun zamandır aslında şöyle oturup ta belirli bir konuda adam akıllı, faydalı şeyler paylaşmıyorum belki de hiç paylaşmadım da. Bu büyük eksiklik için öncelikle özür diliyorum. Bu blogu ilk açtığımda asıl amacım kendimden ve yaşadıklarım hakkında bir nevi günlük misali birşeyler yazmaktı. Fakat zaman ve yaşanılan olaylar veya diğer sebeplerden ötürü bu düşüncemin dışına çıktım ve farklı şeyler paylaştım.

Son günlerde düşündüm de artık tamamen değişime ihtiyacım olduğunu fark ettim. Bundan sonra bu blog'da daha önceleri çok fazla yazmasamda kendimden bir şeyler yani kişisel konularda bundan sonra hiç yazı yazmayacağım. Bu blog'da artık ağırlıklı olarak teknoloji, internet, web, program, oyun, tasarım, web elementleri vs gibi şeyler paylaşmayı düşünüyorum.

Ayrıca kişisel ve günlük yaşantılar, yaptıklarım, izlediklerim, sevdiklerim hakkında yazılar yazmak için ise ayrı bir subdomain açıp wordpress kurup o şekilde devam edeceğim. Sözün özüne gelirsek artık iki farklı blog bünyesinde farklı şekilde yazmaya devam edeceğim. Aslında bunu öncesinden yapmam gerekiyordu fakat her zamanki gibi bir şeyler engel teşkil etti ve bu zamana kadar uzadı. Son olarak belirteyim bir anket oluşturup hangi konularda paylaşımlar yapmamı istediğinizi de öğrenerek bir yol haritası çizmek istiyorum.

Yorumlar

 1. Hocam siz yazın yeter ki. Biz okuruz. :)

  YanıtlayınSil
 2. Başaları abi inşallah her şey istediğin gibi olur.

  YanıtlayınSil
 3. Ankete gerek yok Zafer abi, yaz sen, her yazını okuruz biz zevkle. Yorumumuzuda yaparız ;)

  YanıtlayınSil
 4. Merhaba Zafer

  Ben Blogger alt yapılı bir site sahibi olarak , Blogger ile ilgili tecrübelerinin,paylaşımlarının devamını dilerim.
  Ayrıca Kişisel yazıları da zevkle takip eden bir insanım.
  Emeklerine sağlık diyor,güzel çalışmaların devamını diliyorum.
  Ama ne olur,blogger ile ilgili paylaşımlara hep devam et.

  YanıtlayınSil

Yazı İçeriği

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

Abonelik

En son tema güncellemeleri, özel teklifler ve faydalı kaynaklardan haberdar olmak için e-posta adresinizle abone olun.