Gereksiz Yorumlar ve GZ Blogger Teması Hakkında

Son 7-8 gündür artan gerek satışa çıkardığım GZ Blogger teması olsun, gerek diğer konularda olsun gereksiz yorumlar ve e-posta'lar canımı sıkmaya başladı. Her ne kadar blog'a bu konu hakkında kocaman bir   bilgi panosu oluşturup sitemimi belirtsem de yine yorumlar ve e-posta'lar gelmeye devam etmekte. Artık bunu anlamamazlıktan mı geliniyor yoksa sırf bana inat için mi yapılıyor bilmiyorum ama gerçekten bu durum beni çok rahatsız etmeye başladı.

Bu sinir bozucu durum daha önceleri de başıma gelmişti ve ben o yüzden yorumları onaylı yapmıştım. Fakat bu durumdan pek etkilemedi ve daha fazla artış gösterdi. Bir de şu kendini saklı tutan anonim kişiler var onlara nedir bilemiyorum. Madem sen bana istekte bulunacak kadar samimilik göstermiyorsun ismini belirtmiyorsun neden benden kişisel isteklerde bulunuyorsun. Bilgi panosunda da belirttim, kişisel istekler, link paylaşımı tarzında yazılara ait yapılan alakasız yorumları onaylamayıp, gönderilen mesajlara cevap vermemekteyim.

Tema konusuna değinecek olursam, bazı 14-15 yaşındaki arkadaşlarımız temadan (ç)alıntılar yapmaya başlamış. Size ne desem boş anlamıyor o kaz kafalarınız ama bir gün belki alır emek hırsızlığı yapmayın. Karşınızdaki insanın emeğine saygınız yok bari kendi kişiliğinize saygınız olsun. Bu (ç)alıntılar dışında bir de bazıları temayı sattığım arkadaşlardan temayı satın almak istiyor onu hiç anlamış değilim zaten. Amacınız ne bilmiyorum.

Bir nebze olsun içimdeki sıkıntıyı atmak için bunları belirttim. Belki ağır konuşmuş olabilirim ama bu tip olaylarla ilk defa karşılaşmadığım için beni bu duruma soktular kusura bakmayın. Son olarak birde şunu ifade edeyim, temayı reklam, mobil ödeme vs. karşılığı isteyen arkadaşlar var onlar da kusura bakmasınlar tema satış yazısında da belirttiğim gibi sadece İş Bankası havale yoluyla teslim ediyorum.

UYARI : Piyasada bloggereklentileri.org teması diye satılan tema GZ Blogger temasının kolanlamış halidir temanın orjinali tarafımca yapılmış olup satılmaktadır.

Yorumlar

  1. Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

    YanıtlayınSil
  2. @tinlamazmodunda Uğraşmaya değmez bu kıt akıllılarla ne söylesem boş anlamıyorlar işte.

    YanıtlayınSil

Yazı İçeriği

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

Abonelik

En son tema güncellemeleri, özel teklifler ve faydalı kaynaklardan haberdar olmak için e-posta adresinizle abone olun.