Ultimate Assassin 3 Oyunu

Ultimate Assassin 3 Oyunu
Ultimate Assassin 3 oyunu basit bir suikastçı oyunu. Basit derken zorluk derecesinden bahsetmiyorum. Bilinen internette birçok oyun sitesinde bulunan küçük oyunlardan bir tanesi işte. Oyunda bir suikastçi'yi yönetiyorsunuz. Oyun icabı yapmanız gereken yeşil renkli adamı öldürüp daha sonra açılan siyah daireye gidip seviye atlamak. Küçükler oynamasın tavsiyemdir :) Neyse bu adamı öldürürken tabi diğer siyah polis mi denir koruma mı denir onlara da yakalanmamanız gerek. Her seviyeli oyun gibi bunda da her seviye oyun gittikçe zorlaşıyor. Ayrıca oyunu da Erman Haskan adında bir Türk yazılımcı yapmış.

Oyun yön tuşlarıyla oynanıyor. Yeşil adamı öldürmek için yanına gidip üzerinden geçmeniz yeterli herhangi bir tuşa basmanıza gerek yok yani. Ayrıca görünmezlik ve hızlı koşma gibi iki farklı yeteneğiniz de var. Görünmezlik yeteneğeğini kullanmak için x tuşu kullanılıyor. Hızlı koşma için ise z tuşu kullanılıyor.


Yorumlar

 1. Erman bu oyunu yaklaşık 2-3 sene önce yapmıştı ve de çok beğenmiştik. Ayrıca iyide para kazandı google reklamlarından, helali hoş olsun :) Erman'ı severek takip ederdim, şimdi uzun zamandan beri yazmıyor ama.

  YanıtlayınSil
 2. Güzel bir oyunmuş

  YanıtlayınSil
 3. Yorumlarınız için teşekkürler :)

  Geçenlerde bu oyunun Level Pack'ini yaptım içinde 65 yeni görev var:

  http://www.games121.com/2012/07/ultimate-assassin-3-level-pack.html

  Ayrıca şu an bu oyunu iPhone için yapıyorum, yaptığım herşeyi Facebook veya Twitter'dan takip edebilirsiniz:

  https://www.facebook.com/games121com
  https://twitter.com/games121

  YanıtlayınSil

Yazı İçeriği

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

Abonelik

En son tema güncellemeleri, özel teklifler ve faydalı kaynaklardan haberdar olmak için e-posta adresinizle abone olun.