Yeni Firefox Nightly 16 Beta İndir

Google Chrome'un geliştirilmesiyle ve tarayıcı pazarında liderliğe oturmasıyla Firefox ve diğer tarayıcılar arka plana atılmıştı. Fakat Firefox çıkardığı daha gelişmiş 14 sürüm numaralı tarayıcısıyla tekrar kullanıcılar tarafından beğenildi ve bir nebze olsun kendini bu liderlik savaşında olduğunu kanıtlamayı başardı. Hali hazırda farklı platform tarayıcılarını geliştirmeye devam eden Firefox'un yeni bir test sürümü de ortaya çıktı. 

Bu sürümde tasarımda da yeniliğe giden Firefox, bu sürümün adını Firefox Nightly olarak belirlemiş. Bu test sürümünde en dikkat çekici özellelik ise yeni görünümlü yuvarlak köşeli Google Chrome benzeri sekmeler. Yeni çıkan ve test aşamasında olan Firefox Nightly tarayıcısı şuan için sadece Windows'ta çalışıyor. Ayrıca bu test sürümüne diğer Firefox sürümlerinden farklı olarak isminden de analaşılacağı gibi geceyi, karanlığı anımsatan bir ikon yapılmış.

Yeni Firefox Nightly 16 Beta Sürümünü İndirip Hemen Test Etmek İçin Alttaki Linki Tıklayınız.

Yorumlar

  1. Google Chrome özentisi gibi olmuş =D

    YanıtlayınSil
  2. Adamlar kendilerini geliştiriyorlar. Özellikle Google Charome'dan sonra çalışmalarına hız verdiler. Her zaman favori tarayıcım olmuştur ve tip çalışmalarıyla daha da iyiye gittiğini düşünüyorum.

    YanıtlayınSil

Yazı İçeriği

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

Abonelik

En son tema güncellemeleri, özel teklifler ve faydalı kaynaklardan haberdar olmak için e-posta adresinizle abone olun.