Arakan Yardım Kampanyası

Arakan Yardım Kampanyası
Burma ülkesinin Arakan bölgesinde zulme uğrayan ve yüzlerce öldürülüp yakılan Müslüman kardeşlerimizin yakınları için Türk Diyanet Vakfı tarafından yardım kampanyası başlamış. Kampanya'ya hem mesaj(sms) yoluyla hem de bu yıl ki fitre ve zekât yardımıyla destek olabilirsiniz. Arakan Müslümanlarına yardım kampanyası Ramazan ayı boyunca devam edecek.


Ramazan ayı boyunca sürecek olan bu yardım kampanyasına mesaj yoluyla destek olmak için bütün operatörlerden "Arakan" yazıp 5601'e mesajınızı göndererek 5 TL'lik bir katkıda bulunabilirsiniz. Konu ile ilgili detaylı bilgiye Diyanet İşleri Başkanlığının resmi sitesindeki bu duyurudan bakabilirsiniz.

Ayrıcı bir siteniz veya blogunuz varsa aşağıdaki kodları ekleyerek de katkıda bulunabilirsiniz.
<embed src='http://dosyalar.zaferzent.com/arakan.swf' width='587' height='90' ></embed>

Swf dosyasını indirip kendi sunucunuza yüklemek istiyorsanız bu bağlantıya sağ tıklayıp Bağlantıyı farklı kaydet... seçeneğine tıklayarak indirebilirsiniz.

Yorumlar

 1. O kadar müslüman öldürülürken nerdeydi müslüman ülkeleri neredeydiki.
  Neden hep ilk biz adım atıyoruz. durumları içler acısı, yapanlar insan olamaz ya
  Siteme koydum..

  YanıtlaSil
 2. Allah yardımcıları olsun Kardeşlerimizin..Kim ne yaparsa yapsın biz verdiklerimizle mesuluz..İnş ramazan vesilesiyle çok yardım toplanır !

  YanıtlaSil
 3. İşre durum böyle dünya basınında müslümanlığın psikolojik yapılandırılması we değişik yerlerde değişikmilletlere verilen basit bir yalan haberle werilen fitilleme neyse ALLAH C.C. BİZE YETER yardım edelim lütfn arkadaslar .

  YanıtlaSil

Ne Dinliyorum

Listening to ...

Yazı İçeriği

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

Abonelik

En son tema güncellemeleri, özel teklifler ve faydalı kaynaklardan haberdar olmak için e-posta adresinizle abone olun.