Açıköğretim Sınav Sonuçları İçin Anadolu Üniversitesi Android (Google Play) Mobil Uygulaması

Açıköğretim Sınav Sonuçları İçin Anadolu Üniversitesi Android (Google Play) Mobil Uygulaması
Anadolu Üniversitesi 2012-2013 vize(ara sınav) sonuçları 28 Ocak 2013 Pazartesi günü akşam saatlerinde açıklandı. Ancak üniversitenin öğrenci otomasyon sistemi aşırı yoğunluktan dolayı erişilemez hale geldi. Bizzat ben yarım saat kadar sisteme girmeye çalıştım. Daha sonra birkaç arkadaştan Anadolu Üniversitesi'nin "Anadolu" adında android uygulaması olduğunu öğrendim ve hemen uygulamayı indirip telefonuma yükledim. Sonradan anladım ki sitede bulunan öğrenci otomasyonunda boş yere o kadar zaman kaybetmişim.


Anadolu Üniversitesi Android Uygulamasını ister yazı altında bulunan bağlantıdan isterseniz telefonunuzda bulunan Google Play Store veya Android Market uygulamalarından sadece "Anadolu" yazıp arattıktan sonra sadece "Anadolu" ismine sahip uygulama yapımcısının da "Anadolu Üniversitesi" yazdığı uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı indirip yükleme tamamlandıktan sonra T.C Kimlik numaranızı ve Açıköğretim şifrenizi yazıp giriş yaptıktan sonra Aöf menüsünden sınav sonuçlarınıza bakabilirsiniz.

Uygulamanın genel amacı Anadolu Üniversitesi Aöf (açıköğretim) ve örgün öğretim öğrencilerinin ders notlarını öğrenmesi, etkinlikleri ve duyuruları takip etmesi için tasarlanış. Hızlı ve anlaşılır bir tasarıma sahip uygulama hiç bir zorluk yaşatmamakla beraber görsel ve içerik bakımından daha geliştirilmesi lazım.

Uygulamanın Özellikleri :
- Kütüphane
- Örgün Öğretim
- Yemekhane
- Takvim
- Haber
- AÖF (Açıöğretim)
- Haber
- Duyurular
- Rehber

Anadolu Üniversitesi "Anadolu" Android Uygulamasından Birkaç Görüntü :

Anadolu Üniversitesi Android Uygulaması Ana Menü 1

Anadolu Üniversitesi Android Uygulaması Ana Menü 2

Anadolu Üniversitesi Android Uygulaması Etkinlikler

Anadolu Üniversitesi Android Uygulaması Yemekhane

Anadolu Üniversitesi Android Uygulaması İndirme Bağlantısı :
https://play.google.com/store/apps/details?id=edu.anadolu.mobil.tetra

Açıköğretim (AÖF) 2013 Yılı Final (Dönem Sonu) Sınav Sonuçları

UYARI : Uygulamayı yükleyebilmek için telefonunuzun android sürümü 4.0 veya üzeri olması gerekiyor.

16 Şubat 2014 tarihi itibari ile yeni uygulamanın linki eklenmiştir.

Yorumlar

 1. bu uygulamayı indiremiyorum yardımcı olabilir misiniz?

  YanıtlayınSil
 2. Seval hanım eski uygulamayı yayından kaldırmışlar yeni uygulamanın linkini ekledim. Telefonunuzda bulunan Google Play uygulama mağazasından Anadolu Üniversitesi şeklinde arama yapıp sonuçlarda kahverengi Anadolu Üniversitesi logosuna sahip uygulamayı telefonuza yükleyebilirsiniz. Bu arada hatırlatayım telefonunuzun android sürümü 4.0 veya üzeri olması gerekiyor.

  YanıtlayınSil
 3. Aynı uygulama baska linkten indiriyorum ama giris yapamıyor hata veriyor. Ayrıca sizin bahsetmiş olduğunuz kahve renkli olan uygulama örgün öğretim uygulaması diye biliyorum yardımınızı b
  ekliyorum

  YanıtlayınSil
 4. Seval hanım aynı uygulamanın yeni sürümü bu ben de telefonumdan baktım eski uygulama kaldırılmış daha doğrusu indirilmesi engellenmiş sanırım yeni uygulama indirilsin diye. Yeni uygulamayı indiremiyorsanız yardımcı olamayacağım maalesef çünkü eski uygulamaya ben de erişemiyorum.

  YanıtlayınSil

Yazı İçeriği

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

Abonelik

En son tema güncellemeleri, özel teklifler ve faydalı kaynaklardan haberdar olmak için e-posta adresinizle abone olun.