İşte 2013 Model Yeni Facebook Zaman Tüneli Profil Sayfası Tasarımı

Çok değil daha 15 dakika önce Facebook aylar önce duyurduğu yeni zaman tüneli-profil sayfası tasarımını aktif hale getirdi. Başlangıçta profil - zaman tüneli sayfama girdiğimde yeni tasarımın aktif edildiğini görmüştüm ancak sayfada yenileme yapınca bir eski tasarım geliyordu bir yeni tasarım. Sanırım Facebook yeni zaman tüneli tasarımına geçmekte biraz kararsızdı.

Bilindiği gibi Facebook haberler akışının yani anasayfa tasarımının da değişeceği haberlerini bir kaç ay önce almıştık. Ancak zaman tüneli - profil sayfası tasarımı yenileme dedikoduları haberler akışı tasarımı dedikodularından çok önce sızmıştı ancak nedense çok uzun bir sonra yeni zaman tüneli tasarımı aktif hale getirildi. Artık daha sonra duyurulan haberler akışı sayfasının yeni tasarımı ne zaman aktif hale getirilir bilinmez.

Alttaki görsellerden de anlaşılacağı gibi Facebook'ta bir maziye dönüş söz konusu gibi. Facebook'un bu tasarımı yine Facebook'un zaman tüneli geliştirmesinden önceki tasarımında bulunan bir yapı mevcut solda blokların olduğu ve sağda ise paylaşımların yer aldığı görülmekte. Büyük umutlarla icat edilen zaman tüneli kullanıcılar tarafından, özellikle Türk kullanıcılar tarafından beğenilmemişti ve Facebook sanırım bu yüzden kısmen de olsa maziye dönüş kararı aldı.

İşte 2013 Model Yeni Facebook Zaman Tüneli Profil Sayfası Tasarımı

Yorumlar

Yazı İçeriği

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

Abonelik

En son tema güncellemeleri, özel teklifler ve faydalı kaynaklardan haberdar olmak için e-posta adresinizle abone olun.