AÖF (Açıköğretim Fakültesi) Tek Ders Sınavı Yapılacak (Tarihi, Sınav Yerleri)

Anadolu Üniversitesi tarafından benim gibi bir çok kişinin beklediği sevindirici haber geldi. AÖF (Açıköğretim Fakültesi) son sınıf öğrencilerine bu yıl tek ders sınavı hakkı tanınacak. Geçen yıllarda bir çok arkadaş bu yüzden mağdur oluyordu ve tek bir ders ile okulu bir dönem uzatıyordu. Bu sayede tek dersten kalanlar bu sınavla dönem uzatmadan mezun olabilecekler. Eğer tek ders sınavı uygulamaya konulmasaydı ben de bir çok aöf öğrencisi gibi bir dönem uzatarak mağdur olacaktım.

Tek ders sınavı ile ilgili haber resmi olarak Anadolu Üniversitesi e-gazete'den yayınlandı. E-Gazete'de yayınlanan habere göre AÖF (Açıköğretim Fakültesi) tek ders sınavı tarihi 28 Temmuz 2013 ve tek ders sınavı sadece aşağıdaki belirli illerde yapılacak ve sınav hakkında detaylı bilgi yine Anadolu Üniversitesi tarafından 24 Haziran 2013 Pazartesi günü www.anadolu.edu.tr adresinden duyurulacak.

AÖF (Açıköğretim Fakültesi) Tek Ders Sınavının Yapılacağı Yerler :
Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Samsun, Van, KKTC/Lefkoşa, Almanya/Köln, Azerbaycan/Bakü

AÖF (Açıköğretim Fakültesi) 2013 Tek Ders Sınav Tarihi  :
28 Temmuz 2013


24 Haziran 2013 Güncelleme :

Anadolu Üniversitesi tarafından sınav ile ilgili detaylı duyuru an itibari ile yayınlandı. İlgili yazıya alttaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

AÖF (Açıköğretim Fakültesi) Tek Ders Sınav Duyurusu Detaylar 24 Haziran 2013

Haber Kaynağı : http://e-gazete.anadolu.edu.tr/ayrinti.php?no=12933%20

Yorumlar

Yazı İçeriği

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

Abonelik

En son tema güncellemeleri, özel teklifler ve faydalı kaynaklardan haberdar olmak için e-posta adresinizle abone olun.