Kalıcı Bebek Şekeri Önerileri

KALICI BEBEK ŞEKERİ ÖNERİLERİ
En mutlu günlerinizden birisi de, anne ve baba olduğunuz gündür. O güzel günü kalıcı yapabilmek ve herkese hatırlatmak için bebek şekerleri yapılır. Bebeğinizin doğduğu günü yaşatmak için seçtiğiniz bebek şekerlemelerinin kalıcı olması gerekir. Kalıcı olması malzemenin kalitesine, şıklığına ve kullanılmasına bağlıdır. Bebek şekerleri, bebeğin doğumu için değil, bebeğin ilk diş çıkarması, ilk yaş günü, sünneti vb. zamanlarda yaptırılır.

Bebek anahtarlığı
Çocuklara uygun olarak tasarlanmış, hoş bir görüntüye sahip, renkli, şirin ve kalıcı olabilir. Anahtarlık hoş bir hediye olabilir ve herkes mutlaka kullanır. Bu nedenle iyi bir tercih olabilir.

Çerçeve
Küçük olarak tasarlanmış çerçeveler herkesin beğenisini alabilir. O güzel günden hatıra olarak tasarlanmış çerçeveler kişinin arzusuna göre daha sonra istenilen resim koyulabilir. Kalıcı olmasını sağlamak için ise mıknatıslı olması tercih edilebilir.

Notluk
Maliyeti düşük şık bir tasarımdır, bu tasarım da o mutlu günün kalıcı olmasını sağlar. Yapılan tasarımın kenarında küçük bir not bulunur. Kişi bunu çocuk odasına şirin bir süs olarak koyabilir. En çok bu çocukların beğenisini alır, çünkü bu tarz bebek şekeri çizgi film kahramanları ile tasarlanır.

Askılı lavanta türleri
Lavanta şekerinin kalıcı olmasının sebebi, istenilen yere asılması ve güzel koku vermesi. Tercih edilmesinin sebebi de hoş bir koku vermesi, güzel şekillerle tasarlanmış olması da hoş bir görüntü kazanacaktır.

Mum
Şıklığı, hoş bir görüntüsü ile misafirlerin beğenisini toplayacak bir tasarımdır. Maliyeti düşük ve güzel bir şekerlemedir. O güzel gün aradan ne kadar zaman geçerse geçsin unutulmaz. Mum, farklı desenler de tasarlanır. Misafirler mum olarak tasarlanmış bebek şekerini süs amaçlı güzel bir köşeye koyabilirler.

Küçük sepetler
Sepet tarzında tasarlanmış, kenarında ya da içinde, hayvan ve ya bebek figürleri bulunan hoş bir şekerleme türüdür. Kalıcıdır, kişiler çocuklarının ve ya kendilerinin küçük özel eşyalarını ve ya toka tarzında eşyalar koyabilir. Kullanmış oldukları zaman o güzel günü hatırlarlar.

Nazar bocuklu şekerlemeler
Çok fazla tercih edilebilen, mıknatıslı güzel bir bebek şekeri türüdür. Tercih etmekteki amaçlardan biri ise nazar değmemesi ve kalıcı olmasıdır. Maliyeti düşük, mıknatıslı olduğu için buzdolabı vb. yerleri süslemek amacı ile kullanılabilir.

Leylekli Anahtarlık Bebek Şekeri

Yorumlar

Yazı İçeriği

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

Abonelik

En son tema güncellemeleri, özel teklifler ve faydalı kaynaklardan haberdar olmak için e-posta adresinizle abone olun.