× anasayfa blogger kod rehberi blogger blogger temaları blogger kod dönüştürücü son yorumlar hakkında abonelik arşiv iletişim

webgünlüğü

🔍

x

Twitter'da Paylaştığınız İlk Tweeti Öğrenin


2006 yılında Jack Dorsey tarafından bir sosyal ağ, mikro blog sitesi olarak kurulan Twitter, kurulduğu günden bu zamana kendi içerisinde bir çok yeniliğe imza atmıştı. Twitter özellikle son bir kaç yılda facebook'un çok fazla gelişim, farklılık gösterememesi ile bir çok facebook kullanıcısının Twitter'ı aktif bir şekilde kullanmaya başlaması ile popülerliğini iyice artırmış durumda.

Twitter tarafından geliştirilen en son yenilik ise hali hazırda bulunan Discover Twitter sistemi içerisinde kullanıma sunduğu First Tweet özelliği. Bu özellik sayesinde twitter kullanıcıları twitterda paylaşmış olduğu ilk tweeti, iletiyi görebilecekler.

Twitter'da paylaşmış olduğunuz ilk tweeti öğrenmek için discover.twitter.com/first-tweet adresine gidip kullanıcı isminizi yazmanız yeterli. Ayrıca sayfada bulunan Tweet it butonuna tıklayarak paylaştığınız ilk tweeti #FirstTweet etiketiyle paylaşabilirsiniz.

Twitter'da beni takip etmek için : Follow @zfrznt