× anasayfa blogger kod rehberi blogger blogger temaları blogger kod dönüştürücü son yorumlar hakkında abonelik arşiv iletişim

webgünlüğü

Envato Sitelerinde Mayıs Ayında Ücretsiz Paylaşılan Dosyalar

Envato'ya bağlı ThemeForest, CodeCanyon, VideoHive, AudioJungle, GraphicRiver, PhotoDune, 3DOcean ve ActiveDen'de mayıs ayında ücretsiz olarak paylaşıma sunulan çeşitli dosyalar(materyaller).

ThemeForest :
ThemeForest, WordPress, Drupal, Joomla gibi çeşitli CMS (İçerik Yönetim Sistemleri) temalarının, html site şablonlarının ve Photoshop tarafından hazırlanmış PSD tasarımlarının ücretli olarak satıldığı site.

Bu ayın ücretsiz dosyası : Emotion - Responsive HTML5/CSS3 Site Template


CodeCanyon :
CodeCanyon, PHP scriptlerin, Joomla - Drupal - WordPress gibi içerik yönetim sistemleri eklentilerinin, mobil platformlar için hazırlanmış materyallerin, JavaScript - CSS - HTML5 uygulamlarının ücretli olarak satıldığı diğer bir Envato sitesi.

Bu ayın ücretsiz uygulaması : jQuery Multiple Tag Select


GraphicRiver :
GraphicRiver web elementleri, vektör, infografik, ikon, font, ve logo gibi materyalerinin yer aldığı bir site.

Bu ayın ücretsiz dosyası : Photoshop 3D wood text


VideoHive :
VideoHive, hazır After Effects proje dosyalarının, hareketli grafiklerin, hazır Cinema 4D şablonlarının ve hazır video, filmlerin yer aldığı bir site.

Bu ayın ücretsiz video dosyası : Cat Green Screen


3DOcean :
3DOcean isminden de anlaşılacağı gibi farklı 3D (3 boyutlu) modellemelerin, HDRI görüntülerin, CG dokuların yer aldığı diğer bir Envato sitesi.

Bu ayın ücretsiz dosyası : Low Poly Box


ActiveDen :
ActiveDen Unity 3D, Flash uygulamaların - oyunların, animasyonların, site şablonlarının, video oynatıcılarının, resim görüntüleyicilerinin yer aldığı site.

Bu ayın ücretsiz uygulaması : Smart Social Buttons AS3


AudioJungle :
AudioJungle, ses efektleri, telif hakları ücretsiz olan müziklerin, kaynak dosyalarının satıldığı bir diğer Envato sitesi.

Bu ayın ücretsiz ses dosyası: Acoustic Peace

PhotoDune :
PhotoDune yüksek kaliteli, telif hakları ücretsiz olan, farklı ölçülerde, farklı kategorilerde binlerce stok fotoğrafın yer aldığı site.

Bu ayın ücretsiz fotoğrafı : Fashionable woman with sunglasses