Aradığınız Kiralık Daire Emlakjet.com’da

Herkes günün birinde kendi evinde oturmak ister ama günümüz ekonomik şartları maalesef her zaman bu hayalin gerçeğe dönüşmesine izin vermiyor. O halde siz de hayallerinize uyan bir kiralık ev bulursunuz… Bunun için ihtiyacınız olan ise; sadece bir bilgisayar ve internet bağlantısı.

Artık internetin cep telefonlarına kadar yaygınlaşmasıyla dilediğimiz yerden internete bağlanabiliyoruz. Bu da pek çok işimizi oturduğumuz yerden çözümleyebilmemizi sağlıyor. Kiralık ev ararken de artık tek, tek emlakçıları dolaşmanıza gerek yok. Hayalinizdeki kiralık dairelere Emlakjet’ten kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Emlakjet.com, 2006 yılında henüz emlak seri ilan sektörünün internette bu kadar yaygın olmadığı yıllarda, geleceği öngörerek kurulmuş bir emlak seri ilan platformu. 2014 Mayıs ayından beri ise, İlab Holding girişimlerinden biri olarak, teknolojik altyapısını tamamen yenilemiş ve güçlendirmiş. İlab Holding ise aslında seri ilan pazarına yabancı değil, 2000 yılından bu yana Türkiye’nin lider insan kaynakları portalı kariyer.net‘in de yatırımcısı. Bunun yanı sıra neredekal.com, sigortam.net, cimri.com gibi çok başarılı başka internet portalı yatırımları da bulunuyor. İlab Holding, yatırım yaptığı 14 başarılı girişim ile birlikte her ay 20 milyonun üzerinde kullanıcıya ulaşıyor.

Emlakjet ise bugün binlerce emlakçı çözüm ortağı ile birlikte her ay 2 milyonun üzerinde internet kullanıcısına hizmet veriyor. Sitede 500,000 in üzerinde satılık/kiralık emlak ilanı bulunuyor. Bunun yanı sıra tüm mobil platformları ve sosyal medyayı da aktif olarak
kullanıyor. Kısa zaman içinde, emlak seri ilan sektörünün en büyük üç sitesinden biri haline gelen emlakjet.com’un yeni hedefi ise; bu sektörün lideri olmak.

Sitenin kiralık emlak sayfasına girdiğinizde, karşınıza son derece detaylı bir filtrelemeye sahip bir arama motoru geliyor. Bütçenize göre fiyat aralığını, size uygun olan m2’yi, kaç oda istediğinizi, istediğiniz dairenin katı, binanın yaşı ve ısıtma sistemini seçiyorsunuz ve “ara” butonunu tıklıyorsunuz. İsterseniz sadece şehir, semt, mahalle seçerek de arama yapabiliyorsunuz ve Türkiye’nin 75 şehrinden kiralık ilanlara ulaşıyorsunuz. Sitede yer alan ilanlar tamamen güncel ve son derece detaylı bilgiye ve fotoğraflara sahip. Size düşen ise sadece beğendiğiniz evin telefonunu çevirmek.

Yorumlar

Yazı İçeriği

Kategoriler

Son Yazılar

Son Yorumlar

Abonelik

En son tema güncellemeleri, özel teklifler ve faydalı kaynaklardan haberdar olmak için e-posta adresinizle abone olun.