İletişim

İstek, öneri, şikayet, bilgi, iş, blogdaki içerikler ile alakalı veya reklamlar ile ilgili soru ve düşüncüleriniz için iletişim formu kaldırıldığından dolayı, öncelikli e-posta adresim iletisim@zaferzent.com veya zfrznt@gmail.com ile iletişime geçebilirsiniz.

UYARILAR
1 - Mesaj gönderirken lütfen bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girin aksi halde yanıt alamayabilirsiniz.
2 - Blogger ile ilgili ücretsiz soru ve isteklere cevap vermiyorum, onun dışında ücretli destek veya blogger tema entegre işlemleri için destek konusu hakkında açıklayıcı bilgi, eğer tema entegre işlemi yaptırılacaksa tema'ya - şablona ait görsel veya demo adresi, ek olarak sunabileceğiniz ücret bilgisi(bizzat teklif vermiyorum, pazarlık yapmıyorum, çocukça tekliflere cevap vermiyorum) verilmelidir.
3 - Ücretli tanıtım yazısı yayınlamalarında tanıtım yazısını kendim hazırlamıyorum, daha önceden hazırlanmış ve başka sitelerde yayınlanmamış yazıları kabul ediyorum. Tanıtım yazılarını anasayfadan css ile gizliyorum fakat sağ veya sol blok kısmından link veriyorum. Belirli bir ücret şartı koymuyorum fakat "mantıklı teklifleri" değerlendiriyorum)
4 - Diğer reklam seçenekleri hakkında bilgi almak için reklam ve sponsorluk sayfasına bakabilirsiniz.

Akış

Blogger Son Tweetler Eklentisi yazısı güncellendi - 19 Haziran 2021

Blogdan 100 adet güncelliğini yitirmiş içerik silindi - 25.06.2021

Blogger Permalink - Kalıcı Bağlantı Ayarları Nasıl Yapılır ? yazısı güncellendi - 29 Haziran 2021

Yazı İçeriği

Kategoriler

Son Yorumlar

Abonelik

En son tema güncellemeleri, özel teklifler ve faydalı kaynaklardan haberdar olmak için e-posta adresinizle abone olun.