Web Günlüğü

Sorumluluk Reddi

Web Günlüğü için Sorumluluk Reddi

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya sitemizin sorumluluk reddi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle zfrznt@gmail.com adresinden e-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin

Web Günlüğü için Sorumluluk Reddi

Bu web sitesindeki tüm bilgiler - https://www.zaferzent.com - iyi niyetle ve yalnızca genel bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. Web Günlüğü bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu web sitesinde (Web Günlüğü) bulduğunuz bilgilerle ilgili olarak yapacağınız her türlü eylemin riski tamamen size aittir. Web Günlüğü, web sitemizin kullanımı ile ilgili herhangi bir kayıp ve/veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Sorumluluk Reddi Beyanımız, Feragatname Oluşturucu'nun yardımıyla oluşturulmuştur.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere verilen köprüleri takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışırken, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içeriği haber verilmeksizin değiştirilebilir ve 'kötü' gitmiş olabilecek bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce gerçekleşebilir.

Web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin kontrolümüz dışında farklı gizlilik politikalarına ve koşullarına sahip olabileceğini lütfen unutmayın. Herhangi bir işe girişmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve bunların "Hizmet Şartlarını" kontrol ettiğinizden emin olun.

Rıza

Web sitemizi kullanarak, sorumluluk reddi beyanımızı kabul etmiş ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelle

Bu belgede güncelleme, değişiklik veya herhangi bir değişiklik yapmamız gerekirse, bu değişiklikler belirgin bir şekilde burada yayınlanacaktır.

comments powered by Disqus