Web Günlüğü

YBB Tema v1 Beta

Merhabalar bir haftadır bloguma yazılar eklemiyordum. Nedeni ise temadan sıkılıp yeni bir tema yapmak istememdi. Uzun ve yorucu bir süreden sonra yeni temayı nihayetinde bitirdim. Tam istediğim bir temaya kavuştum diyebilirim. Eksiklikler veya hatalar olabilir. En kısa sürede gidermeye çalışacağım. Temada gri tonları ağırlıklı, sade ve rahat bir kullanıma sahip olmasını istedim. Çok fazla atraksiyon yapmadım. Temanın ismi YBB nerden aklıma geldi bende bilmiyorum. Ama güzel isim oldu.

Temayı bitirir bitirmez çok isteyen oldu fakat şu an için malesef bu isteğinizi gerçekleştiremeyeceğim. İleride sıkılıp tekrar tema yaparsam o zaman bu isteğinizi yerine getirebilirim.

Yeni tema birçok yenilikleri de beraberinde getirecek. Her tema değiştirdiğimde söylediğim çok daha faydalı yazılar olacak vs gibi cümleler bu sefer gerçek olacak. Konuları biraz daha genişleteceğim. Programlama ve tasarıma dair yazılar yazacağım. Bunlar daha ön planda olacak. Ayrıca eskisi gibi gereksiz yazılar yazmamayı umuyorum. Programlamaya dair Css, Php olacak. Ayrıca Delphi'ye dair de yazılar yazmayı da düşünüyorum. Tasarım konusunda photoshop ile ilgili yazılar yazacağım. Umarım zaman ve şartlar uygun olur ve ben de hep kafamdan tasarladıklarımı gerçekleştirebilirim. Yeni temanın uğur getirmesi dileğiyle...

Yorumlar

 1. Tema gerçekten çok güzel olmuş. Tam benim tarzım diyebilirim. Gri ağırlıklı olması gerçekten göze hoş geliyor. Birde İzleyiciler eklentisini koyarsan bizlerde takip edip yazılarına yorumlarımızla destek olabiliriz. Başarılarının devamını dilerim, kolay gelsin..

  YanıtlaSil
 2. Güzel yorumun için teşekkürler Enes ben de blogunu takip etmeye çalışıyorum fakat son zamanlarda pek fırsatım olmuyordu. Yorum yazarken Türkçeyi katlettiğim için yorum yazmaktan biraz çekiniyorum açıkçası kusura bakma :)

  YanıtlaSil
 3. Başarılı bir tema olmuş.Güle güle kullan. :)

  YanıtlaSil
 4. Teşekkürler Alperen :)

  YanıtlaSil
 5. Yeni temanız hayırlı olsun :)) Sade ve çok güzel bir tema olmuş.İsteyen çok demişsiniz :) Ee normaldir, güzelin talibi çok olur..

  YanıtlaSil
 6. Teşekkür ederim Peren :)

  YanıtlaSil
 7. Geç farkettim ama gerçekten çok hoş bir tema.Eline sağlık.

  YanıtlaSil
 8. Selam temanızı paylasabılırmısınız rica etsem cok harıka olmus blogger temalarında bu kadar iyisini gormedim şahsen en azından ilk halını verebılırsınız.Sımdıden tesekkurler

  YanıtlaSil
 9. Beğendiğiniz için teşekkür ederim. Fakat şuan için temayı paylaşmam söz konusu değildir.

  YanıtlaSil

Rastgele Yazılar

Son Yorumlar

Takipçiler